Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Програма лояльності

Отримуй Море Гроші за кожен кредит онлайн. Чим більше кредитів, тим більше Море Грошей!

 

Программа лояльностиСервіс онлайн кредитування Море Грошей завжди намагається зробити користування кредитними коштами ще вигіднішим для своїх клієнтів. Саме тому, спеціально для наших постійних користувачів ми розробили дуже просту та зручну бонусну систему лояльності за якою будь-який постійний клієнт Море Грошей, що отримує кредит онлайн на картку, додатково заробляє бонусні бали (умовні одиниці), які автоматично зараховуються йому на персональний рахунок і відображаються в особовому кабінеті.

Бонусні бали програми лояльності мають назву – «Море Гроші» (або МГ) і можуть бути використані за бажанням клієнта на погашення процентів по кредиту або погашення пені. Важливим моментом програми лояльності є те, що клієнт самостійно впливає на розмір нарахувань умовних одиниць, тому що сума «Море Грошей» це частка (певний відсоток) від сплачених клієнтом процентів і чим більше клієнт користується системою мікрокредитування Море Грошей, тим більший відсоток він отримує. У межах системи діє постійних курс, за яким 1 грн. = 10МГ.

 

Оформити кредит онлайн

 

За що Ви можете отримати Море Гроші 

 

  1. Ми даруємо 120МГ за реєстрацію
  2. За погашення кредиту Ви отримуєте % від сплачених процентів
  3. Ми постійно проводимо акції в яких даруємо МГ

 

Нарахування МГ

 

Нарахування Море Грошей відбувається автоматично після кожного повного погашення кредиту онлайн. Інформація про кількість умовних одиниць завжди доступна в особовому кабінеті і може бути використана за бажанням клієнта в будь-який момент. Розмір нарахованих Море Грошей залежить від суми сплачених клієнтом процентів по онлайн кредиту.

 

Приклад розрахунку:

 

Наприклад Ви оформили вже другий онлайн кредит через наш сервіс на суму 1 000 грн. Через 10 днів ви повернули 1 000 грн., сплативши процент за користування коштами у розмірі 160 гривень і додатково отримали нарахування за програмою лояльності – 112 Море Грошей (або 112МГ). І що найважливіше – вже при оформленні наступного кредиту онлайн, Ви маєте змогу використати зароблені Море Гроші на погашення процентів по кредиту або пені.

 

Якщо Ви забули використати свої МГ – це не проблема. Наші Море Гроші можуть накопичуватись на Вашому персональному рахунку і будуть використані лише за Вашим бажанням (Термін дії МГ 1 (один) рік з дати останнього зарахування на персональний бонусний рахунок).

 

Як використати Море Гроші

 

Для використання Море Грошей для погашення процентів по онлайн кредиту або пені необхідно зайти в особистий кабінет та натиснути «Повернути гроші». Після цього Ви перейдете на розділ оплати і зможете використати ту суму умовних одиниць, яка Вам доступна.

Оформити кредит онлайн

 

(Чинні з 24.11.2017) Правила програми лояльності.pdf

 

Втратили чинність

(Втратили чинність з 28.07.2017) Правила програми лояльності.pdf

(Втратили чинність з 23.11.2017) Правила програми лояльності.pdf

(Втратили чинність з 24.11.2017) Правила програми лояльності.pdf