Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей запускає програму лояльності для постійних клієнтів

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей запускає програму лояльності для постійних клієнтів

Система мікрокредитування Море Грошей завжди піклується про своїх клієнтів та високо цінує лояльність кожного користувача, який скористався послугою онлайн кредитування. Для того, щоб зробити користування грошима ще вигіднішим для клієнтів, спеціалісти компанії розробили програму лояльності за якою кожний клієнт може економити на кожному новому кредиті онлайн. Через дану програму сервіс Море Грошей хоче висловити всім клієнтам свою подяку за успішне партнерство та частково компенсувати їх витрати. А найголовніша перевага програми лояльності полягає в тому, що кожен наступний оформлений кредит онлайн на картку дешевше попереднього.

Також не слід забувати, що клієнт може взяти кредит онлайн на картку перший раз зі знижкою -50% на процентну ставку. Завдяки цьому всі користувачі системи онлайн кредитування отримують максимальну вигоду при мінімумі витрат, бо з урахуванням знижки для нового клієнта, процентна ставка складе лише 0,8%.

Кожного разу після оформлення онлайн кредиту через наш сервіс та його погашення, позичальник отримуватиме бонуси, розмір яких напряму залежить від кількості таких погашених кредитів.

Нарахування МГ відбувається автоматично, а всі накопичені бонуси можна використати на погашення процентів по отриманому кредиту онлайн або пені. Оформлення онлайн кредиту має безліч переваг, при отриманні першого кредиту на картку, клієнт, відповідно до умов програми лояльності, відразу отримує 120 бонусів на свій рахунок. Коли клієнт повертає кожен наступний кредит, починаючи з другого, йому нараховуються певна кількість бонусів, розмір, яких залежить від кількості отриманих кредитів. Таким чином, чим більше клієнт користується сервісом онлайн кредитування Море Грошей, тим більше бонусів та переваг він отримує. Для того, щоб стати учасником програми лояльності не має необхідності додатково звертатись до Море Грошей, всі користувачі системи стають учасниками автоматично.

 

Завжди готові відповісти на Ваші запитання за телефонами: 095 100-87-78, 097 100-87-78, 073 100-87-78.

#Кредит_онлайн #Море_Грошей