Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Навіщо потрібно верифікувати картку при отриманні кредиту онлайн?

Навіщо потрібно верифікувати картку при отриманні кредиту онлайн?

Багато користувачів мережі інтернет звертаються за послугами фінансових установ, які допомагають всім бажаючим отримати кредит онлайн на картку для вирішення своїх термінових фінансових проблем. Популярність таких організацій постійно зростає, так як банків, які видають кредити дуже мало і отримати позитивне рішення досить складно. Крім того, при зверненні в банк обов'язково потрібно буде затратити час на проїзд до відділення, щоб оформити пакет документів, тоді як онлайн кредит в сервісі кредитування можна оформити не виходячи з дому. На сьогодні оформлення кредиту через інтернет є дуже простою процедурою у порівнянні з одержанням позики в банківських установах. Клієнту необхідно заповнити заявку на сайті компанії, внести особисті дані, верифікувати банківську картку і очікувати підтвердження позики та надходження грошових коштів на картку будь-якого банку України.

 

До процесу верифікації карти необхідно відноситися вкрай серйозно та уважно. На жаль, багато клієнтів не розуміють, для чого необхідна ця процедура і чим вона важлива. В першу чергу, процедура верифікації дозволяє упевнитися, що Ви ввели правильний номер карти і гроші в кредит будуть перераховані саме Вам. По-друге, наявність верифікації говорить про те, що сервіс кредитування відповідає стандартним безпеки і Ваші дані не будуть передані третім особам.

 

Процес підтвердження банківської картки дуже простий і займає лічені хвилини. Сервіс онлайн кредитування Море Грошей надає можливість верифікувати картку при оформленні заявки на перший кредит зі знижкою -50% на процентну ставку. Для проходження цього етапу, клієнту необхідно ввести номер карти у відповідне поле.

Далі клієнт автоматично перенаправляється на захищену сторінку верифікації системи wayforpay.com, де йому потрібно буде повторно ввести дані карти, щоб додатково підтвердити рахунок, на який він отримає грошові кошти. Після введення даних відбувається процес верифікації банківської картки в процесі якого на зазначеній картці тимчасово блокується випадкова сума до 2 грн. (Наприклад 1.46 грн.), яку необхідно буде ввести на сайті Море Грошей. Інформація про заблоковану суму надходить клієнту по СМС від банку, в якому оформлена картка.

 Важливо! Для процедури верифікації банківської картки на балансі повинно бути не менше 2 грн.

 Після закінчення процедури, клієнт Море Грошей може бути впевнений, що він отримає гроші на зазначену карту у разі позитивного рішення і що найголовніше, йому не потрібно буде повторювати процедуру верифікації так як карткові дані будуть надійно збережені в системі і при оформленні наступного кредиту можуть бути використані клієнтом повторно.