Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Повертайте гроші через термінали ПриватБанку! Кредит онлайн в Море Грошей став ще зручнішим.

Повертайте гроші через термінали ПриватБанку! Кредит онлайн в Море Грошей став ще зручнішим.

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей щиро піклується про своїх клієнтів та завжди прагне робити користування системою більш зручним та максимально простим. Тому ми постійно працюємо над впровадженням нових можливостей для наших клієнтів та прагнемо  регулярно вдосконалювати Море Грошей.

Раді повідомити, що тепер будь-який клієнт, який отримав в нас кредит онлайн на картку зможе повернути гроші через мережу терміналів самообслуговування ПриватБанку, яка є найбільшою та найзручнішою мережею в Україні.

Оплата онлайн кредиту готівкою або з використанням банківської картки через термінал самообслуговування ПриватБанку здійснюється наступним чином:

Оплата готівкою

Скористайтеся пошуком та введіть «Море Грошей», «Кредит Комерц», або «39912232», після чого введіть свій ІПН, що складається з 10 цифр, або номер кредитного договору та суму погашення. Далі Вам необхідно буде внести готівку та після вдалої операції погашення кредиту отримати чек.

Важливо! Проведення операцій погашення кредитів «Море Грошей» готівкою через термінали ПриватБанку здійснюється без комісій.

 

Оплата карткою

Авторизуйтеся в терміналі, використовуючи свою банківську картку або номер мобільного телефону, після чого перейдіть у розділ «Оплата інших послуг». Далі скористайтеся пошуком та введіть «Море Грошей», «Кредит Комерц», або «39912232»,після чого введіть свій ІПН, що складається з 10 цифр, або номер кредитного договору та суму погашення. Наступним кроком Вам буде запропоновано перевірити реквізити і провести платіж готівкою або за допомогою картки.

Важливо! Проведення операцій погашення кредитів «Море Грошей» з використанням банківської картки здійснюється згідно тарифів ПриватБанку.

 

З сервісом Море Грошей Ви зможете здійснити необхідні приготування до відпустки, відсвяткувати свято або зробити приємний подарунок близьким, витративши декілька хвилин на оформлення онлайн кредиту. Погасити кредит та повернути гроші завжди дуже зручно, Вам просто необхідно обрати один з варіантів погашення, а саме: карткою онлайн на сайті або в кабінеті Море Грошей, через будь-який термінал ПриватБанку, EasyPay або City24 та у відділенні банку за реквізитами Вашого кредитного договору.

 

 

З повагою, Команда Море Грошей!

 

Оформити кредит онлайн