Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Пролонгація онлайн кредиту в Море Грошей стає ще вигіднішою!

Пролонгація онлайн кредиту в Море Грошей стає ще вигіднішою!

 

   Система кредитування Море Грошей – це не просто компанія, яка допоможе оформити кредит онлайн за лічені хвилини, це перш за все сервіс, який піклується про кожного свого клієнта, у зв'язку з чим, ми постійно працюємо над поліпшенням послуг, що надаються, розширюємо можливості для отримання моментальних кредитів онлайн на максимально вигідних умовах. Клієнти, які беруть кошти в кредит постійно, користуються розробленою для них програмою лояльності і отримують хороші знижки і бонуси при кожній наступній позиці. Чим більше онлайн кредитів оформляє клієнт, тим вигідніше стають умови позики і виплати по ньому.

Наш сервіс користується величезною популярністю серед клієнтів, так як вони мають можливість отримати швидку фінансову допомогу, прямо не виходячи з дому, та не збираючи величезну кількість документів. Ми максимально йдемо на зустріч своїм клієнтам тому, для тих людей, які з якихось причин не можуть повернути позику в належний час, існує пролонгація кредиту.

Оформлення пролонгації є найкращим варіантом, який дозволить уникнути прострочення виплати платежу. Для того, щоб оформити пролонгацію кредиту, Вам не потрібно збирати додаткові довідки і відвідувати наш офіс. Пролонгація доступна абсолютно для кожного клієнта, який отримав онлайн кредит в Море Грошей на суму, яка не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату видачі. Розмір мінімальної заробітної плати в окремі періоди часу можна переглянути на сайті МінФін (minfin.com.ua).

.Скористатися цією послугою і змінити термін виплати можна в будь-який час. Якщо Ви хочете відкласти термін виплати онлайн кредиту, Вам обов'язково необхідно погасити нараховані відсотки за минулий період.

До уваги НОВИХ клієнтів!

 Якщо Ви ще не користувалися нашою системою, Вас чекає ЗНИЖКА -50% на процентну ставку при оформленні першого кредиту онлайн. Тож не пропустіть свій шанс – мерщій оформлюйте онлайн кредит у Море Грошей та користуйтеся коштами на вигідних умовах!

Оформити кредит онлайн