Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Подарунки до Дня Незалежності України та графік роботи Море Грошей.

Подарунки до Дня Незалежності України та графік роботи Море Грошей.

Колектив Море Грошей щиро вітає всіх українців з Днем Незалежності України! Це свято - символ єдності та свободи, відродження та процвітання.

Від щирого серця бажаємо всім українцям козацького здоров'я, щастя, успіхів, миру, гармонії і любові! Нехай ваші серця наповнюються любов'ю до рідної землі, прагненням єдності і гордості за розвиток нашої держави.

 

Спеціально до свята ми підготували подарунок для всіх наших клієнтів. У період з 23 по 28 серпня 2017 року сервіс кредитування дарує всім 200 МГ на персональній бонусний рахунок. Для отримання бонусів необхідно скористатись промокодом, який було надіслано всім клієнтам Море Грошей по електронній пошті або по СМС та подати заявку на кредит.

 

Для клієнтів, які звернулись до нас вперше, поле для введення промокоду знаходиться на 6 етапі заявки на кредит онлайн.

Також для нових клієнтів діє ЗНИЖКА -50% на процентну ставку при оформленні першого кредиту.

 

Для постійних клієнтів поле для введення промокоду розміщено в розділі «Новий кредит» особистого кабінету.

 

Оформити кредит онлайн

 

Нагадуємо, що кожен Клієнт, що постійно користується сервісом Море Грошей, додатково заробляє бонусні бали, які автоматично нараховуються йому на персональний рахунок і відображаються в особистому кабінеті. Бонусні бали програми лояльності - називаються «Море Гроші» та можуть бути використані за бажанням Клієнта на погашення процентів по кредиту або погашення пені. Всі постійні Клієнти Море Грошей з кожним наступним кредитом, отримують більшу кількість бонусів. Більш детально про умови Програми лояльності можна дізнатися на сайті «Море Грошей» у розділі «Програма лояльності».

З повагою, Команда Море Грошей!