Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Сервіс кредитування Море Грошей переміг у щорічному конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху 2017»

Сервіс кредитування Море Грошей переміг у щорічному конкурсі торгових марок  «Фаворити Успіху 2017»

За результатами незалежного дослідження споживчих переваг, проведеного в рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху 2017», сервіс онлайн кредитування Море Грошей зайняв переможну першу позицію в рейтингу.

 

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів та послуг. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торговельні марки, офіційно присутні на ринку, у відповідних категоріях. Море Грошей був представлений в категорії «Онлайн-сервіс мікрокредитування на картку» поряд з іншими 19-ма учасниками, включаючи компанію, яка стала переможцем даної номінації в 2016 році.

 

Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування, за участю трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих фахівців різного профілю), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті.

 

Наш сервіс кредитування Море Грошей з кожним днем стає все більш популярним і затребуваним. Багато українців давно і досить активно користуються послугою гроші на карту онлайн і з кожним днем попит на моментальний кредит онлайн зростає, в зв'язку з чим, конкуренція на даному ринку постійно посилюється. Кожна фінансова компанія прагне надавати максимально якісний сервіс, пропонує вигідні умови оформлення кредиту через інтернет, низькі процентні ставки за користування коштами і намагається зробити процес оформлення позики максимально зручним та простим.

 

Море Грошей постійно працює над покращенням якості послуг, що надаються, і при цьому цінує кожного клієнта. Саме тому наш бренд зайняв перший рядок рейтингу в конкурсі торгових марок «Фаворит успіху 2017».

 

Результати голосування «Фаворит успіху 2017»