Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Що таке кредитна історія?

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це повна, зафіксована інформація про кожне звернення до фінансової установи, про кількість виданих кредитів і кредитів онлайн, регулярності їх виплат та заборгованості. Будь-який банк або фінансова установа приймає рішення по кожному клієнту, який бажає оформити кредит або кредит онлайн на картку на підставі кредитної історії і чим вона краща, тим вище шанси клієнта отримати позику. Щоб оформити кредит на велику суму, позичальник повинен мати хорошу кредитну історію і в деяких випадках вказати надійних поручителів або надати заставу. У кредитній історії відображається вся інформація по кредитах за минулий період, коли і яка сума видавалася, в якій фінансовій установі, чи виплачувався займ вчасно або виникали затримки в оплаті, та чи звертався клієнт в інші установи, щоб отримати кредит або кредит онлайн.

 

Кредитна історія зберігається довгий час і її неможливо відкоригувати або виправити будь-яким способом. Тому, на сьогодні отримати позитивну відповідь по кредиту в банку досить непросто, крім того, що необхідно надати велику кількість документів і довідок, у клієнта повинна бути хороша кредитна історія. Набагато простіше і зручніше отримати кредит онлайн в організаціях з мікрокредитування. Дані сервіси дозволяють отримати миттєвий онлайн кредит з будь-якої точки України, при наявності доступу до мережі інтернет. Сервіс кредитування Море Грошей лояльно і з розумінням ставиться до клієнтів і в 80-90% випадків, клієнти, які бажають взяти кредит онлайн на картку, отримують позитивну відповідь. На відміну від банківських установ, в яких займ можна отримати вкрай рідко.

 

Щоб оформити кредит онлайн на сайті Море Грошей у клієнта немає необхідності витрачати час на поїздки до відділень, збір довідок та пошук поручителів. Оформлення кредиту через інтернет на карту банку займає пару хвилин, необхідно зайти на сайт сервісу кредитування Море Грошей, ввести особисту інформацію, що включає паспортні дані та ідентифікаційний код, додати в заявку на кредит фото з паспортом і протягом декількох хвилин отримати бажану суму на будь-яку банківську картку . Онлайн кредит може отримати будь-який громадянин України віком від 21 до 70 років. Крім того, повернути кредит онлайн так само просто, як і отримати. Зробити це можна без будь-яких комісій за допомогою банківської картки в особистому кабінеті на сайті, або в платіжних терміналах самообслуговування. Сервіс Море Грошей пропонує вигідні умови кредитування, як для нових клієнтів, яким надає знижку -50% на процентну ставку, так і для постійних клієнтів, для яких розроблена програма лояльності, а також проводяться регулярні акції.