Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Що таке безвідсотковий кредит?

Що таке безвідсотковий кредит?

Головною метою будь-якої фінансової установи, яка працює в сфері кредитування, є отримання прибутку. У зв'язку з чим, жоден банк або компанія не може надавати клієнту кошти в кредит або кредит онлайн, не отримуючи при цьому певного доходу. Саме тому сенсу надавати безвідсотковий кредит просто не існує. Більш того, дана послуга практично завжди активно рекламується, що не може не знайти відображення на фінансових показниках компанії і якщо безвідсоткові позики не будуть приносити прибуток, то банк або кредитна установа гарантовано отримають збиток. Все це говорить про те, що безвідсоткового кредиту насправді не існує і при отриманні будь-якої позики, крім основної суми, завжди будуть існувати інші приховані платежі і комісії, причому як одноразові, так і на регулярній основі. На дані умови найчастіше не звертають увагу клієнтів і ці зобов'язання стають несподіванкою для людей, які вже оформили кредит або кредит онлайн.

 

У більшості випадків, безвідсотковий кредит пропонують оформити в магазинах електроніки і торгових центрах безпосередньо при виборі товару. Такі послуги можуть мати не великий пільговий період з привабливими умовами, які і озвучуються клієнту. Але в той момент, коли даний період закінчується і клієнт не встигає повернути гроші, умови можуть суттєво змінитися не на користь позичальника. Також, досить часто, всі комісії, проценти і платежі на яких заробляє банк або фінансова компанія, включаються у вартість товару, а клієнту пропонується повертати суму кредиту рівними частинами протягом певного періоду. Тобто, проценти по кредиту клієнт сплачує в будь-якому випадку. У зв'язку з цим, набагато вигідніше, простіше і швидше, перед здійсненням покупки, оформити кредит онлайн на карту будь-якого банку України і просто розрахуватися за товар в магазині. Таким чином можна убезпечити себе від прихованих комісій і додаткових платежів так як при оформленні кредиту онлайн в Море Грошей вони відсутні.

 

Сервіс Море Грошей допоможе Вам отримати миттєвий кредит онлайн в будь-якій точці України, при наявності доступу до всесвітньої мережі інтернет. Оформлення кредиту через інтернет, на відміну від банківських позик, займає кілька хвилин. Щоб взяти кредит онлайн на карту Вам достатньо увійти на сайт Море Грошей, внести, керуючись підказками, свої особисті дані, погодитися з умовами кредитного договору і очікувати повідомлення від банку про зарахування грошей на Вашу картку. Отримати гроші онлайн на карту може будь-який громадянин України віком від 21 до 70 років. Позика в нашому сервісі видається під будь-які потреби і покупки клієнта. Ми пропонуємо найвигідніші умови, як для нових, так і для існуючих клієнтів. Звернувшись до нас вперше, Ви отримуєте знижку в розмірі 50% на процентну ставку. Залишаючись нашим клієнтом і надалі, Ви автоматично стаєте учасником програми лояльності, та маєте можливість постійно приймати участь в акціях і отримувати бонуси, які можна використовувати не лише при погашенні онлайн кредиту, але і пені, у разі її виникнення.