Море Грошей

04119 Україна, м. Київ, вул. Деревлянська, 16А

Чи зростуть комунальні платежі з початком опалювального сезону?

Чи зростуть комунальні платежі з початком опалювального сезону?

Нещодавно в Україні вступив в силу закон про Фонд енергоефективності, у зв'язку з яким передбачається проведення аудиту енергоефективності всіх будинків, а також часткове фінансування утеплення квартир громадян України. Але, за оцінкою експертів, в цьому році Фонд функціонувати ще не буде, а тарифи на газ можуть зрости аж на 19%. Багато з існуючих багатоповерхівок мають найнижчий клас енергоефективності та витрачають до 70% тепла в зимовий період. Тепло з квартир йде через неутеплені вікна, стіни, дах, вентиляційну систему. Зниженню суми комунальних платежів не сприяє і встановлення лічильників, особливо, якщо будинок старий. Єдиним найбільш ефективним методом є проведення утеплення житла власними силами.

 

Можна встановити енергозберігаючі склопакети, утеплити фасади і стіни, що значно підвищує збереження тепла в приміщенні. Але, на виконання всіх цих дій необхідні чималі кошти. Сервіс кредитування Море Грошей може допомогти вирішити це питання та оформити кредит онлайн на картку всім бажаючим для того, щоб вчасно підготуватися до опалювального сезону. У нас Ви можете отримати миттєвий кредит онлайн на суму до 10000 гривень на один місяць з можливістю повернути позику достроково або продовжити термін повернення коштів до 365 днів зі збереженням умов кредитування.

 

Оформити онлайн кредит дуже просто, а за допомогою грошей, які надійдуть на банківську картку, можна зробити якщо не всі, то хоча б часткові роботи по утепленню квартири або купівлі енергозберігаючих склопакетів. Оформлення кредиту через інтернет займає всього кілька хвилин, для цього необхідно заповнити заявку на сайті і чекати рішення по кредиту онлайн протягом лічених хвилин, після чого Вам надійде повідомлення від Вашого банку про зарахування грошей на картку. У нашому сервісі Ви можете неодноразово отримувати гроші онлайн на картку Україна і при цьому, чим більше разів Ви отримуєте онлайн кредити, тим більш вигідними стають умови кредитування. Крім цього, Ви зможете отримувати хороші бонуси, які допомагають економити Ваші гроші, оскільки кошти з бонусного рахунку можуть бути використані, як для погашення процентів по позиці, так і на оплату пені. Також, кожен наш клієнт автоматично стає учасником програми лояльності, а кожна людина, яка оформлює кредит онлайн в перший раз, отримує знижку в розмірі 50% на процентну ставку.