Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Вподобай сторінку «Море Грошей» на Facebook - отримуй 300МГ та вигравай СМАРТФОН!

Вподобай сторінку «Море Грошей» на Facebook - отримуй  300МГ та вигравай СМАРТФОН!

Шановні клієнти Море Грошей, повідомляємо Вам, що з 11.06.18 по 10.07.18 Ви маєте можливість виграти* сучасний смартфон  Xiaomi Redmi Note 5A та гарантовано отримати 300МГ просто вподобавши сторінку Море Грошей в Facebook.

Для того щоб стати учасником** акції достатньо лише вподобати сторінку «Море Грошей» на Facebook https://www.facebook.com/mgroshi та написати коментар: «Хочу смартфон від Море Грошей». Після цього Ви гарантовано отримаєте промокод в особистому повідомленні на 300МГ та автоматично приймете участь у розіграші смартфону, що буде проведений 13.07.2018 року з використанням сервісу random.org. Промокод буде надіслано в особистому повідомленні у Facebook протягом декількох днів та діятиме до 10.07.2018 року включно.

 

Для клієнтів, які звернулись до нас вперше, поле для введення промокоду знаходиться на 6 етапі заявки на кредит онлайн. Також для нових клієнтів діє ЗНИЖКА -50% на процентну ставку при оформленні першого кредиту.

Для постійних клієнтів поле для введення промокоду розміщено в розділі «Новий кредит» особистого кабінету.

 *Під «виграти» мається на увазі покупка смартфону за 1 грн.

**Стати учасником акції можуть тільки громадяни України, які досягли віку 18 років та проживають в будь-якій частині країни за виключенням зони АТО та АР Крим.

Детальні умови Акції 

 

З повагою, Команда Море Грошей!

 

Оформити кредит онлайн