Закрити
Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Отримати гроші ONLINEОтримати
гроші!
Отримати гроші ONLINE
Вхід для постійних клієнтів
-
+
-
+
До сплати:
Розрахувати
грн.
Погасити до:
грн
Просто та швидко:
Символічне зображення українського паспорту Лише паспорт та код
Символічне зображення секундомеру із коротким проміжком часу Лічені хвилини
Зображення знаку відсоток Без прихованих платежів
Зображення лицарського щита Максимально безпечно
Символічне зображення заявки на кредит Заповніть анкету
Символічне зображення рішення по кредиту Отримайте рішення
Символічне зображення банківської картки Отримайте гроші на картку
Смайл як символ радості Насолоджуйтесь життям
Все, що Вам потрібно:
Символічне зображення українського паспорту Паспорт
та код
Число 18 з плюсом Бути старшим
18-и років
Символічне зображення банкывської картки Банківська
картка
Символічне зображення смартфону Телефон та
e-mail
Як повернути:

Новини

Повертайте гроші через термінали ПриватБанку! Кредит онлайн в Море Грошей став ще зручнішим.

14 червня 2018 року

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей щиро піклується про своїх клієнтів та завжди прагне робити користування системою більш зручним та максимально простим. Тому ми постійно працюємо…

Читати

Вподобай сторінку «Море Грошей» на Facebook - отримуй 300МГ та вигравай СМАРТФОН!

12 червня 2018 року

Шановні клієнти Море Грошей, повідомляємо Вам, що з 11.06.18 по 10.07.18 Ви маєте можливість виграти* сучасний смартфон  Xiaomi Redmi Note 5A та гарантовано отримати 300МГ…

Читати

Море Грошей щиро вітає Вас з травневими святами!

27 квітня 2018 року

З Море Грошей Ви завжди зможете здійснити необхідні для вдалого святкування покупки, витративши декілька хвилин на оформлення онлайн кредиту.

Зробити це можна буде в будь-який…

Читати

Вітаємо з Великоднем! Для Вас працюємо без вихідних.

06 квітня 2018 року

 Шановні клієнти, сервіс онлайн кредитування Море Грошей щиро вітає Вас зі святом Великодня. Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних…

Читати

Вітаємо зі святом весни!

07 березня 2018 року

 Ми любимо і цінуємо всіх наших клієнтів - існуючих і майбутніх! І саме тому ми хочемо побажати Вам, щоб це весняне свято було для Вас ще яскравішим…

Читати

Сервіс кредитування Море Грошей переміг у щорічному конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху 2017»

24 січня 2018 року

За результатами незалежного дослідження споживчих переваг, проведеного в рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху 2017», сервіс…

Читати

Результати розіграшу АКЦІЇ «Оформлюй онлайн кредит Море Грошей – вигравай сучасний смартфон»

19 січня 2018 року

Визначено переможця АКЦІЇ, який отримує головний приз - Xiaomi Redmi Note 5A 16GB.

   16 січня…

Читати

Пролонгація онлайн кредиту в Море Грошей стає ще вигіднішою!

16 січня 2018 року

 

   Система кредитування Море Грошей – це не просто компанія, яка допоможе оформити кредит онлайн за лічені хвилини,…

Читати

Вітаємо з Новорічними святами!

29 грудня 2017 року

 

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 Бажаємо, щоб новий 2018 рік пройшов під знаком миру та добра, був багатим на нові…

Читати

Графік роботи на святкові дні

26 грудня 2017 року

 

Шановні клієнти, сервіс кредитування Море Грошей щиро вітає Вас з Новорічними та Різдвяними святами!

 

Бажаємо Вам здоров’я та фінансової злагоди і нехай…

Читати

Даруємо 500 МГ до новорічних свят!

19 грудня 2017 року

Даруємо 500 МГ до новорічних свят!

Напередодні новорічних свят  Святий Миколай…

Читати

Переможці акціі "Вигравай кредит під 0%"

08 грудня 2017 року

Шановні клієнти Море Грошей повідомляємо Вам, що акцію "Вигравай кредит під 0%" завершено і вже визначено всіх переможців.…

Читати

Вітаємо переможців п’ятого тижня акції "Вигравай кредит під 0%"

06 грудня 2017 року

Вітаємо переможців п'ятого тижня акції "Вигравай кредит під 0%"

Переможцями…

Читати

Від сьогодні отримати кредит онлайн в Море Грошей можна з 18 років!

30 листопада 2017 року

Оформлюйте онлайн кредит, якщо Вам вже виповнилось 18 років.

Раді…

Читати

Вітаємо переможців четвертого тижня акції "Вигравай кредит під 0%"

29 листопада 2017 року

Вітаємо переможців четвертого тижня акції "Вигравай кредит під 0%"

Переможцями…

Читати

Безпека



Безпечна верифікація VISA і MasterCard

Захищена передача даних

Захищене збереження даних

Безпека наших клієнтів має для нас найважливіше значення! Саме тому ми зробили все для збереження та захисту інформації клієнтів «Море Грошей». Наш сервіс онлайн кредитування відповідає стандартам захисту обробки, передачі та зберігання персональних даних, а співпраця зі світовими лідерами з питань безпеки гарантує нашим клієнтам безпечну роботу з сервісом 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Всі наші клієнти можуть бути впевнені в безпечності «Море Грошей» і без вагань використовувати свої платіжні картки для отримання кредитів через наш сервіс, оскільки вся інформація передається по зашифрованим каналам, а верифікація карток відбувається партнерами нашої системи, що сертифіковані за стандартами PCI DSS та є офіційними партнерами VISA та MasterCard.





Наші партнери



Про компанію

Море Грошей - це сервіс, який дозволяє оформити кредит прямо на сайті з паспортом і кодом. Все, що Вам потрібно, щоб отримати гроші - це банківська карта будь-якого банку України, паспорт та ідентифікаційний код.

Наш сервіс кредитування має високі стандарти захисту персональних даних і Ви можете бути впевненими, що інформація, надана Вами, не буде передана третім особам без вашої згоди.

Наша мета - надавати термінову фінансову допомогу нашим клієнтам і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

Зручний сервіс для клієнтів

  • Прозорі умови кредитування
  • Швидкість і легкість оформлення
  • Без прихованих платежів і комісій
  • Кредити на будь–які цілі
  • Для отримання кредиту онлайн, клієнту необхідно подати заявку на сайті і протягом декількох хвилин отримати гроші

Відомості про компанію

Сайт mgroshi.com.ua є офіційним електронним інформаційним ресурсом ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». З детальною інформацією, що визначена в ЗУ "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Ви можете ознайомитись на сайті ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц».

Умови

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту новим клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 1 520,00 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 520 гривень, 00 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 0,8% в день (річна процентна ставка - 292,8%).

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту постійним клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» та новим / постійним клієнтом за продуктом «Зручний кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 2 040,00 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 1 040 гривень, 00 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 1,6% в день (річна процентна ставка - 585,6%).

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатись своїм правом продовжити строк користування кредитом. Максимальний термін погашення кредиту - не більше 365 днів, за умови, що клієнт скористається своїм правом продовжити строк користування кредитом у визначеному кредитним договором порядку. Максимальна річна відсоткова ставка - 585,6% (проценти за користування кредитом в грошовому виразі складуть 5 856 гривень 00 копійок)

Клієнт може скористатися своїм правом повернути кредит в будь-який зручний для себе час, в тому числі достроково. Для повернення кредиту необхідно перейти в розділ "Повернути гроші".

ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ШВИДКО ТА БЕЗ ЗАСТАВИ

КРЕДИТ ОНЛАЙН УКРАЇНА БЕЗ ПІД САМИЙ НИЗЬКИЙ %

На даний момент онлайн сервіси стають все більш популярними та кількість їх користувачів постійно зростає. Їх можна використовувати для самих різноманітних цілей, починаючи зі сплати комунальних рахунків, здійснення покупок через інтернет і закінчуючи можливістю оформити онлайн кредит. Використання такого сервісу дозволить Вам не витрачати свій особистий час на відвідування відділень Банку, збирання великої кількості довідок та тривале очікування рішення.

Море грошей пропонує найвигідніші кредитні умови та найпростіші рішення кожному своєму клієнту. Для того, щоб взяти кредит онлайн на карту, Вам достатньо в любий зручний для Вас час, оформити заявку на сайті, в найкоротший термін отримати рішення та кошти на банківську карточку.

Наш сервіс налаштований таким чином, при якому перш за все дотримуються інтереси кожного нашого клієнта. Головною метою для нас являється надання допомоги в оформленні позик тим людям, яким вони необхідні в найкоротші строки. У нас Ви можете отримати гроші онлайн на карту з будь-якою метою – для здійснення покупок у магазинах, для ремонту Вашої оселі, для різних урочистих та важливих подій у житті. Кредити онлайн призначені для того, щоб покращити та спростити отримання грошей для будь-якого клієнта. Це пов’язано з тим, що весь процес оформлення позики здійснюється без Вашої присутності, без необхідності зустрічей та поїздок по місту.

Клієнту достатньо правильно та без помилок внести особисті дані в заявку на сайті, вказати необхідну суму та термін використання. В разі отримання клієнтом позитивного рішення від співробітника компанії, на протязі пари хвилин на рахунок банківської карти надійдуть кошти. Сервіс Море Грошей в своїй роботі повністю орієнтується на клієнта, тільки у нас Ви зможете отримати самі вигідні умови кредитування, з максимальною безпекою для Вас та без будь-яких прихованих платежів.

УКРАЇНА КРЕДИТ ОНЛАЙН БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ ТА ДОВІДОК

Гроші на карту онлайн Україна на сьогодні являється однією з найбільш популярних та необхідних послуг для сучасної людини. За допомогою використання інтернету з’явилась можливість отримати моментальний кредит онлайн, перебуваючи при цьому дома, без необхідності виїжджати для вирішення питання. Ця послуга являється економічно вигідною для кожного користувача, оскільки, перш за все дає можливість отримувати онлайн кредити під проценти, які значно нижчі, ніж проценти звичайного банку. При цьому, Вам не потрібно витрачати багато часу на поїздки та пошуки відділень банку, тривалий час чекати своєї черги, готувати велику кількість довідок та заповнювати безліч паперів.

Отримання позики в сервісі Море Грошей – автоматизований процес і все, що потрібно зробити клієнту, це надати в заявці дані паспорта та ідентифікаційного коду, та найближчим часом очікувати перерахування коштів на банківську карту. Для того, щоб отримати кредит в нашій компанії, Вам не потрібно надавати довідку про доходи та залишати будь-яку заставу. Наш сервіс дозволить Вам, не шукаючи самих вигідних програм кредитування, скористатись кредитним калькулятором, та переконатись, що ми пропонуємо найбільш вигідні процентні ставки. При цьому ми забезпечуємо найкращий та швидкий сервіс обслуговування. За лічені хвилини, після оформлення запиту, Ви отримаєте рішення спеціаліста і після цього моментально кошти надійдуть на Вашу картку.

Замовити позику можуть всі громадяни України віком старше 18 років. Отримавши одного разу кредит в нашому сервісі, за допомогою онлайн заявки, Ви зможете оформити його в наступний раз через свій особистий кабінет, без повторного подання документів. Тому що вся інформація про наших клієнтів зберігається в базі даних.

Читати далі »