Закрити
Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Отримати гроші ONLINEОтримати
гроші!
Отримати гроші ONLINE
Вхід для постійних клієнтів
-
+
-
+
До сплати:
Розрахувати
грн.
Погасити до:
грн
Просто та швидко:
Символічне зображення українського паспорту Лише паспорт та код
Символічне зображення секундомеру із коротким проміжком часу Лічені хвилини
Зображення знаку відсоток Без прихованих платежів
Зображення лицарського щита Максимально безпечно
Символічне зображення заявки на кредит Заповніть анкету
Символічне зображення рішення по кредиту Отримайте рішення
Символічне зображення банківської картки Отримайте гроші на картку
Смайл як символ радості Насолоджуйтесь життям
Все, що Вам потрібно:
Символічне зображення українського паспорту Паспорт
та код
Число 21 з плюсом Бути старшим
21-го року
Символічне зображення банкывської картки Банківська
картка
Символічне зображення смартфону Телефон та
e-mail
Як повернути:

Новини

Подарунки до Дня Незалежності України та графік роботи Море Грошей.

23 серпня 2017 року

Колектив Море Грошей щиро вітає всіх українців з Днем Незалежності України! Це свято - символ єдності та свободи, відродження та процвітання.

Від щирого серця бажаємо всім…

Читати

Клієнти Море Грошей користуються пролонгацією та відзначають зручність отримання онлайн кредитів.

21 липня 2017 року

Море Грошей повністю орієнтований на клієнта, тому ми постійно намагаємося вдосконалювати і покращувати послуги оформлення кредиту через інтернет.

Море…

Читати

Результати розіграшу АКЦІЇ «Оформлюйте кредит - Вигравайте Xiaomi Redmi 4»

14 липня 2017 року

Визначено переможця АКЦІЇ, який отримує головний приз - Xiaomi Redmi 4.

 

14 липня 2017 року відбулося визначення…

Читати

Акція оформлюйте кредит онлайн та вигравайте сучасний смартфон завершена!

03 липня 2017 року

Поздоровляємо всіх клієнтів, які прийняли участь в акції "Вигравай сучасний смартфон з Море Грошей"!

Акцію успішно завершено, нагадуємо, що розіграш відбудеться…

Читати

Роботу сервісу Море Грошей повністю відновленно! Оформлюйте перший кредит онлайн та отримуйте -50% до відсоткової ставки.

29 червня 2017 року

Повідомляємо Вам, що сервіс мікрокредитування Море Грошей працює в стандартному режимі.

Всі наші клієнти можуть бути впевнені в безпечності нашої системи…

Читати

Робота сервісу Море Грошей тимчасово обмежена! У всіх наших клієнтів є можливість оформити пролонгацію або погасити кредит.

29 червня 2017 року

Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з розповсюдженням небезпечного вірусу мережею інтернет, сервіс мікрокредитування Море Грошей тимчасово не видає кредити онлайн.

В…

Читати

Вітаємо з Днем Конституції України! Ми працюємо без вихідних.

27 червня 2017 року

Майбутнє будь якої країни знаходиться в руках її громадян. Наш спільний обов'язок - знати і чітко дотримуватися закладені в Конституції норми, дбайливо ставитися до своїх прав і…

Читати

Приведи друга в Море Грошей та отримай винагороду

09 червня 2017 року

«Приведи друга в Море Грошей» — це партнерська програма, по якій Ви отримуєте винагороду в розмірі 500 МГ* (бонусні бали за програмою лояльності) за успішні рекомендації сервісу…

Читати

Вітаємо з Днем Святої Трійці! Для Вас ми працюємо без вихідних.

01 червня 2017 року

Прийміть наші щирі вітання від колективу компанії з наступаючим святом Святої Трійці!

Ми від щирого серця бажаємо, щоб вас завжди оточували люблячі близькі люди, а віра в…

Читати

Акція! Вигравай сучасний смартфон з Море Грошей

22 травня 2017 року

Оформлюйте кредит онлайн в Море Грошей та вигравайте сучасний смартфон Xiaomi Redmi 4.

 

З 23 травня по 30 червня 2017 року Море Грошей діє унікальна…

Читати

Море Грошей працює всі травневі свята!

28 квітня 2017 року

Шановні клієнти, сервіс мікрокредитування Море Грошей щиро вітає Вас з травневими святами!

Раді повідомити Вам, що за побажаннями наших клієнтів, сервіс онлайн кредитування…

Читати

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей запускає програму лояльності для постійних клієнтів

14 квітня 2017 року

Система мікрокредитування Море Грошей завжди піклується про своїх клієнтів та високо цінує лояльність кожного користувача, який скористався послугою онлайн кредитування. Для того,…

Читати

Режим роботи сервісу онлайн кредитування Море Грошей на Великодні свята

11 квітня 2017 року

Шановні клієнти, сервіс мікрокредитування Море Грошей щиро вітає Вас зі святом Великодня. Бажаємо Вам здоров’я та фінансової злагоди и хай Великодні свята принесуть в Ваш дім сімейний…

Читати

Переваги мікрокредитування

06 квітня 2017 року

Мікрокредитування – це звичайна фінансова послуга з надання коштів в кредит, особливістю якої є невелика сума, яка надається на не тривалий термін порівняно з звичайним кредитом.…

Читати

Розраховуйтесь по кредиту он-лайн БЕЗ КОМІСІЇ

04 квітня 2017 року

Всі Клієнти Компанії «Море Грошей» мають можливість погасити кредит через систему прийому платежів «LiqPay» БЕЗ КОМІСІЇ.

Ми використовуємо індивідуальний…

Читати

БезпекаБезпечна верифікація VISA і MasterCard

Захищена передача даних

Захищене збереження даних

Безпека наших клієнтів має для нас найважливіше значення! Саме тому ми зробили все для збереження та захисту інформації клієнтів «Море Грошей». Наш сервіс онлайн кредитування відповідає стандартам захисту обробки, передачі та зберігання персональних даних, а співпраця зі світовими лідерами з питань безпеки гарантує нашим клієнтам безпечну роботу з сервісом 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Всі наші клієнти можуть бути впевнені в безпечності «Море Грошей» і без вагань використовувати свої платіжні картки для отримання кредитів через наш сервіс, оскільки вся інформація передається по зашифрованим каналам, а верифікація карток відбувається партнерами нашої системи, що сертифіковані за стандартами PCI DSS та є офіційними партнерами VISA та MasterCard.

Наші партнери

Про компанію

Море Грошей - це сервіс, який дозволяє оформити кредит прямо на сайті з паспортом і кодом. Все, що Вам потрібно, щоб отримати гроші - це банківська карта будь-якого банку України, паспорт та ідентифікаційний код.

Наш сервіс кредитування має високі стандарти захисту персональних даних і Ви можете бути впевненими, що інформація, надана Вами, не буде передана третім особам без вашої згоди.

Наша мета - надавати термінову фінансову допомогу нашим клієнтам і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

Зручний сервіс для клієнтів

  • Прозорі умови кредитування
  • Швидкість і легкість оформлення
  • Без прихованих платежів і комісій
  • Кредити на будь–які цілі
  • Для отримання кредиту онлайн, клієнту необхідно подати заявку на сайті і протягом декількох хвилин отримати гроші

Відомості про компанію

Сайт mgroshi.com.ua є офіційним електронним інформаційним ресурсом ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». З детальною інформацією, що визначена в ЗУ "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Ви можете ознайомитись на сайті ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц».

Умови

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту новим клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 1 520,00 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 520 гривень, 00 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 0,8% в день (річна процентна ставка - 292,8%).

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту постійним клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» та новим / постійним клієнтом за продуктом «Зручний кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 2 040,00 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 1 040 гривень, 00 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 1,6% в день (річна процентна ставка - 585,6%).

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатись своїм правом продовжити строк користування кредитом. Максимальний термін погашення кредиту - не більше 365 днів, за умови, що клієнт скористається своїм правом продовжити строк користування кредитом у визначеному кредитним договором порядку. Максимальна річна відсоткова ставка - 585,6% (проценти за користування кредитом в грошовому виразі складуть 5 856 гривень 00 копійок)

Клієнт може скористатися своїм правом повернути кредит в будь-який зручний для себе час, в тому числі достроково. Для повернення кредиту необхідно перейти в розділ "Повернути гроші".

ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ШВИДКО ТА БЕЗ ЗАСТАВИ

ЗАЯВКА КРЕДИТ ОНЛАЙН УКРАЇНА БЕЗ ПІД САМИЙ НИЗЬКИЙ %

На даний момент онлайн сервіси стають все більш популярними та кількість їх користувачів постійно зростає. Їх можна використовувати для самих різноманітних цілей, починаючи зі сплати комунальних рахунків, здійснення покупок через інтернет і закінчуючи можливістю оформити онлайн кредит. Використання такого сервісу дозволить Вам не витрачати свій особистий час на відвідування відділень Банку, збирання великої кількості довідок та тривале очікування рішення.

Море грошей пропонує найвигідніші кредитні умови та найпростіші рішення кожному своєму клієнту. Для того, щоб взяти кредит онлайн на карту, Вам достатньо в любий зручний для Вас час, оформити заявку на сайті, в найкоротший термін отримати рішення та кошти на банківську карточку.

Наш сервіс налаштований таким чином, при якому перш за все дотримуються інтереси кожного нашого клієнта. Головною метою для нас являється надання допомоги в оформленні позик тим людям, яким вони необхідні в найкоротші строки. У нас Ви можете отримати гроші онлайн на карту з будь-якою метою – для здійснення покупок у магазинах, для ремонту Вашої оселі, для різних урочистих та важливих подій у житті. Кредити онлайн призначені для того, щоб покращити та спростити отримання грошей для будь-якого клієнта. Це пов’язано з тим, що весь процес оформлення позики здійснюється без Вашої присутності, без необхідності зустрічей та поїздок по місту.

Клієнту достатньо правильно та без помилок внести особисті дані в заявку на сайті, вказати необхідну суму та термін використання. В разі отримання клієнтом позитивного рішення від співробітника компанії, на протязі пари хвилин на рахунок банківської карти надійдуть кошти. Сервіс Море Грошей в своїй роботі повністю орієнтується на клієнта, тільки у нас Ви зможете отримати самі вигідні умови кредитування, з максимальною безпекою для Вас та без будь-яких прихованих платежів.

УКРАЇНА КРЕДИТ ОНЛАЙН БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ ТА ДОВІДОК

Гроші на карту онлайн Україна на сьогодні являється однією з найбільш популярних та необхідних послуг для сучасної людини. За допомогою використання інтернету з’явилась можливість отримати моментальний кредит онлайн, перебуваючи при цьому дома, без необхідності виїжджати для вирішення питання. Ця послуга являється економічно вигідною для кожного користувача, оскільки, перш за все дає можливість отримувати онлайн кредити під проценти, які значно нижчі, ніж проценти звичайного банку. При цьому, Вам не потрібно витрачати багато часу на поїздки та пошуки відділень банку, тривалий час чекати своєї черги, готувати велику кількість довідок та заповнювати безліч паперів.

Отримання позики в сервісі Море Грошей – автоматизований процес і все, що потрібно зробити клієнту, це надати в заявці дані паспорта та ідентифікаційного коду, та найближчим часом очікувати перерахування коштів на банківську карту. Для того, щоб отримати кредит в нашій компанії, Вам не потрібно надавати довідку про доходи та залишати будь-яку заставу. Наш сервіс дозволить Вам, не шукаючи самих вигідних програм кредитування, скористатись кредитним калькулятором, та переконатись, що ми пропонуємо найбільш вигідні процентні ставки. При цьому ми забезпечуємо найкращий та швидкий сервіс обслуговування. За лічені хвилини, після оформлення запиту, Ви отримаєте рішення спеціаліста і після цього моментально кошти надійдуть на Вашу картку.

Замовити позику можуть всі громадяни України, як фізичні, так і юридичні особи віком старше 21 року. Отримавши одного разу кредит в нашому сервісі, за допомогою онлайн заявки, Ви зможете оформити його в наступний раз через свій особистий кабінет, без повторного подання документів. Тому що вся інформація про наших клієнтів зберігається в базі даних.

Читати далі »