Закрити
Море Грошей

04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

Отримати гроші ONLINEОтримати
гроші!
Отримати гроші ONLINE
Вхід для постійних клієнтів
-
+
-
+
До сплати:
Розрахувати
грн.
Погасити до:
грн
Просто та швидко:
Символічне зображення українського паспорту Лише паспорт та код
Символічне зображення секундомеру із коротким проміжком часу Лічені хвилини
Зображення знаку відсоток Без прихованих платежів
Зображення лицарського щита Максимально безпечно
Символічне зображення заявки на кредит Заповніть анкету
Символічне зображення рішення по кредиту Отримайте рішення
Символічне зображення банківської картки Отримайте гроші на картку
Смайл як символ радості Насолоджуйтесь життям
Все, що Вам потрібно:
Символічне зображення українського паспорту Паспорт
та код
Число 18 з плюсом Бути старшим
18-и років
Символічне зображення банкывської картки Банківська
картка
Символічне зображення смартфону Телефон та
e-mail
Як повернути:

Новини

Увага! Послугу кредитування відновлено!

09 липня 2019 року

Друзі, звертаємо Вашу увагу, що послуги кредитування поновлено та працюють в штатному режимі! Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

  

Читати

Шановні клієнти! Повідомляємо, що з 18.01.2019 року внесено зміни «ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТІВ»

18 січня 2019 року

Шановні клієнти! Повідомляємо,

що з 18.01.2019 року було внесено зміни та введено в дію нові

«ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТІВ ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«КРЕДИТНА…

Читати

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

07 грудня 2018 року

В першу чергу звертаємось з щирими словами подяки до солдат, офіцерів і генералів, до всіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали…

Читати

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

07 грудня 2018 року

В першу чергу звертаємось з щирими словами подяки до солдат, офіцерів і генералів, до всіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали…

Читати

Шановні клієнти! Повідомляємо, що з 06.11.2018 року внесено зміни «ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТІВ»

06 листопада 2018 року

Шановні клієнти! Повідомляємо,

що з 06.11.2018 року було внесено зміни та введено в дію нові

«ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТІВ ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ…

Читати

Вітаємо з Днем захисника України та даруємо всім клієнтам 200МГ!

12 жовтня 2018 року

Море Грошей вітає всіх захисників України зі святом мужності, патріотизму та відваги!

В цей день в нашій країні відзначають чотири дуже значущі свята для…

Читати

З 1 жовтня видаємо до 4 000 грн. – новим клієнтам та до 15 000 грн – постійним!

01 жовтня 2018 року

Раді повідомити, що з 1 жовтня 2018 року, ми поліпшуємо умови для всіх наших клієнтів. Відтепер сервіс онлайн кредитування Море Грошей буде видавати кредити онлайн всім новим клієнтам…

Читати

Даруємо всім клієнтам 200МГ! Святкуємо початок осені разом.

03 вересня 2018 року

 У перший тиждень осені бажаємо всім нашим клієнтам, щоб настрій завжди залишався літнім, сонячним і позитивним. Осінь відрізняється бездоганною золотий красою, романтичними прогулянками…

Читати

Даруємо 200МГ до Дня Незалежності України!

22 серпня 2018 року

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей вітає всіх українців з Днем Незалежності України! Майбутнє будь-якої країни знаходиться в руках її громадян. Бажаємо вам міцного здоров'я,…

Читати

Визначено всіх переможців, які отримали онлайн КРЕДИТ під 0% від Море Грошей!

14 серпня 2018 року

Сервіс кредитування Море Грошей щиро вітає всіх учасників та переможців акції «Кредит під 0% кожного тижня», що проходила на сторінці нашої

Читати

Ще 5 переможців отримали КРЕДИТ онлайн під 0% від Море Грошей!

07 серпня 2018 року

Сервіс онлайн кредитування Море Грошей не перестає радувати своїх клієнтів, які приймають участь у акції  «Кредит під 0% кожного тижня», що проходить на сторінці…

Читати

10 щасливчиків вже отримали КРЕДИТ онлайн під 0% від Море Грошей!

31 липня 2018 року

Вже два тижні поспіль ми даруємо приємні емоції всім хто приймає участь у нашій акції «Кредит під 0% кожного тижня». 10 щасливчиків вже стали переможцями, але це…

Читати

Акція! Вподобайте сторінку Море Грошей у Facebook та вигравайте «Кредит під 0% кожного тижня»

16 липня 2018 року

Шановні клієнти Море Грошей, саме для Вас з 16 липня 2018 року стартує АКЦІЯ «Вигравай Кредит під 0%», яка буде проводитись протягом одного місяця…

Читати

Запроси друга

06 липня 2018 року

«Приведи друга в Море Грошей» — це партнерська програма, по якій Ви отримуєте винагороду в розмірі 500 МГ* (бонусні бали за програмою лояльності) за успішні рекомендації сервісу…

Читати

Повертайте гроші через Приват 24! Кредит онлайн в Море Грошей став ще зручнішим.

26 червня 2018 року

Шановні клієнти! Команда Море Грошей робить все можливе для того щоб Ви могли максимально комфортно користуватися нашим сервісом!

Нещодавно ми приєдналися до найбільшої мережі…

Читати

БезпекаБезпечна верифікація VISA і MasterCard

Захищена передача даних

Захищене збереження даних

Безпека наших клієнтів має для нас найважливіше значення! Саме тому ми зробили все для збереження та захисту інформації клієнтів «Море Грошей». Наш сервіс онлайн кредитування відповідає стандартам захисту обробки, передачі та зберігання персональних даних, а співпраця зі світовими лідерами з питань безпеки гарантує нашим клієнтам безпечну роботу з сервісом 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Всі наші клієнти можуть бути впевнені в безпечності «Море Грошей» і без вагань використовувати свої платіжні картки для отримання кредитів через наш сервіс, оскільки вся інформація передається по зашифрованим каналам, а верифікація карток відбувається партнерами нашої системи, що сертифіковані за стандартами PCI DSS та є офіційними партнерами VISA та MasterCard.

Наші партнериПро компанію

Море Грошей - це сервіс, який дозволяє оформити кредит прямо на сайті з паспортом і кодом. Все, що Вам потрібно, щоб отримати гроші - це банківська карта будь-якого банку України, паспорт та ідентифікаційний код.

Наш сервіс кредитування має високі стандарти захисту персональних даних і Ви можете бути впевненими, що інформація, надана Вами, не буде передана третім особам без вашої згоди.

Наша мета - надавати термінову фінансову допомогу нашим клієнтам і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

Зручний сервіс для клієнтів

  • Прозорі умови кредитування
  • Швидкість і легкість оформлення
  • Без прихованих платежів і комісій
  • Кредити на будь–які цілі
  • Для отримання кредиту онлайн, клієнту необхідно подати заявку на сайті і протягом декількох хвилин отримати гроші

Відомості про компанію

Сайт mgroshi.com.ua є офіційним електронним інформаційним ресурсом ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». З детальною інформацією, що визначена в ЗУ "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Ви можете ознайомитись на сайті ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц».

Журнал реєстрації змін

 

 

 

 

 

Умови

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту новим клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 1 552,50 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 552 гривень, 50 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 0,85% в день (річна процентна ставка - 310,25%).

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту при отриманні кредиту постійним клієнтом за продуктом «Швидкий кредит» та новим / постійним клієнтом за продуктом «Зручний кредит» в сумі 1 000,00 гривень на строк 65 днів. Сума до оплати складе 2 105,00 гривень.

Сукупна вартість кредиту включає в себе проценти за користування кредитом – 1 105 гривень, 00 копійок (в грошовому виразі), що відповідає процентній ставці - 1,7% в день (річна процентна ставка - 620,5%).

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатись своїм правом продовжити строк користування кредитом. Максимальний термін погашення кредиту - не більше 365 днів, за умови, що клієнт скористається своїм правом продовжити строк користування кредитом у визначеному кредитним договором порядку. Максимальна річна відсоткова ставка - 620,5% (проценти за користування кредитом в грошовому виразі складуть 6 205 гривень 00 копійок)

Клієнт може скористатися своїм правом повернути кредит в будь-який зручний для себе час, в тому числі достроково. Для повернення кредиту необхідно перейти в розділ "Повернути гроші".

ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ШВИДКО ТА БЕЗ ЗАСТАВИ

КРЕДИТ ОНЛАЙН УКРАЇНА БЕЗ ПІД САМИЙ НИЗЬКИЙ %

На даний момент онлайн сервіси стають все більш популярними та кількість їх користувачів постійно зростає. Їх можна використовувати для самих різноманітних цілей, починаючи зі сплати комунальних рахунків, здійснення покупок через інтернет і закінчуючи можливістю оформити онлайн кредит. Використання такого сервісу дозволить Вам не витрачати свій особистий час на відвідування відділень Банку, збирання великої кількості довідок та тривале очікування рішення.

Море грошей пропонує найвигідніші кредитні умови та найпростіші рішення кожному своєму клієнту. Для того, щоб взяти кредит онлайн на карту, Вам достатньо в любий зручний для Вас час, оформити заявку на сайті, в найкоротший термін отримати рішення та кошти на банківську карточку.

Наш сервіс налаштований таким чином, при якому перш за все дотримуються інтереси кожного нашого клієнта. Головною метою для нас являється надання допомоги в оформленні позик тим людям, яким вони необхідні в найкоротші строки. У нас Ви можете отримати гроші онлайн на карту з будь-якою метою – для здійснення покупок у магазинах, для ремонту Вашої оселі, для різних урочистих та важливих подій у житті. Кредити онлайн призначені для того, щоб покращити та спростити отримання грошей для будь-якого клієнта. Це пов’язано з тим, що весь процес оформлення позики здійснюється без Вашої присутності, без необхідності зустрічей та поїздок по місту.

Клієнту достатньо правильно та без помилок внести особисті дані в заявку на сайті, вказати необхідну суму та термін використання. В разі отримання клієнтом позитивного рішення від співробітника компанії, на протязі пари хвилин на рахунок банківської карти надійдуть кошти. Сервіс Море Грошей в своїй роботі повністю орієнтується на клієнта, тільки у нас Ви зможете отримати самі вигідні умови кредитування, з максимальною безпекою для Вас та без будь-яких прихованих платежів.

УКРАЇНА КРЕДИТ ОНЛАЙН БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ ТА ДОВІДОК

Гроші на карту онлайн Україна на сьогодні являється однією з найбільш популярних та необхідних послуг для сучасної людини. За допомогою використання інтернету з’явилась можливість отримати моментальний кредит онлайн, перебуваючи при цьому дома, без необхідності виїжджати для вирішення питання. Ця послуга являється економічно вигідною для кожного користувача, оскільки, перш за все дає можливість отримувати онлайн кредити під проценти, які значно нижчі, ніж проценти звичайного банку. При цьому, Вам не потрібно витрачати багато часу на поїздки та пошуки відділень банку, тривалий час чекати своєї черги, готувати велику кількість довідок та заповнювати безліч паперів.

Отримання позики в сервісі Море Грошей – автоматизований процес і все, що потрібно зробити клієнту, це надати в заявці дані паспорта та ідентифікаційного коду, та найближчим часом очікувати перерахування коштів на банківську карту. Для того, щоб отримати кредит в нашій компанії, Вам не потрібно надавати довідку про доходи та залишати будь-яку заставу. Наш сервіс дозволить Вам, не шукаючи самих вигідних програм кредитування, скористатись кредитним калькулятором, та переконатись, що ми пропонуємо найбільш вигідні процентні ставки. При цьому ми забезпечуємо найкращий та швидкий сервіс обслуговування. За лічені хвилини, після оформлення запиту, Ви отримаєте рішення спеціаліста і після цього моментально кошти надійдуть на Вашу картку.

Замовити позику можуть всі громадяни України віком старше 18 років. Отримавши одного разу кредит в нашому сервісі, за допомогою онлайн заявки, Ви зможете оформити його в наступний раз через свій особистий кабінет, без повторного подання документів. Тому що вся інформація про наших клієнтів зберігається в базі даних.

Читати далі »